Ru | Lv

Akcijas


SPĒLĒ „ZAĻĀ PUNKTA DISTANCI”
DAUGAVPILS PILSĒTAS SVĒTKOS "MANA PILS DAUGAVPILS"
UN LAIMĒ JŪRAS CEĻOJUMU UZ STOKHOLMU

Svētdien, 9.jūnijā Daugavpilī, Rīgas ielā plkst. 13.30-16.30 Latvijas Zaļais punkts sadarbībā ar SIA „Eko Latgale” piedāvā Daugavpils pilsētas svētku „Mana pils Daugavpils” dalībniekiem piedalīties spēlē „Zaļā punkta distance” un laimēt vienu no 3 Tallink jūras ceļojumiem uz Stokholmu 4 personām.

„Zaļā punkta distance” ir spēle, kurā dalībnieki var pārbaudīt savas zināšanas par videi draudzīgu dzīvesveidu: videi draudzīgu iepirkšanos veikalā, saimniekošanu mājās un atpūtu dabā, kā arī atkritumu šķirošanu un pārstrādi. Spēle veicama aptuveni 15 minūtēs, un tajā vienlaicīgi var piedalīties 3 individuāli dalībnieki vai komandas.

Dalībnieki, kuri uz pārbaudes jautājumiem atbildēs visprecīzāk plkst. 16:45 piedalīsies izlozē par galvenajām balvām – 3 Tallink jūras ceļojumiem 4 personām uz Stokholmu, kā arī 4 veicināšanas balvām no Latvijas Zaļā punkta.

„Zaļā punkta distances” dalībniekus, nonākot uz noteiktiem spēles lauciņiem, gaida pārsteiguma balvas no „Zaļā punkta distances” atbalstītājiem – veikalu tīkla „RIMI”, nacionālā e-dienesta „Inbox.lv”, dabīgais minerālūdens „Sigulda” un AS „Latvijas Maiznieks”.

Izglītojošo spēli „Zaļā punkta distance” piedāvā Latvijas Zaļais punkts, un tās mērķis ir gan mudināt cilvēkus ikdienā saimniekot videi draudzīgi, gan vienlaicīgi sniegt zināšanas par zaļu dzīvesveidu.


Uz tikšanos ZAĻĀ PUNKTA DISTANCĒ!


Copyright © 2011-2019 SIA Eko Latgale. All rights reserved. Izstrādāts LatInSoft. Dizains Olga Savostjanova